- 1 Breng de bouillon met de quinoa aan de kook. Kook de quinoa met het deksel op de pan op een lage stand in 11-12 minuten gaar. Giet indien nodig af.
- 2 Verhit de olie in een grote koekenpan en bak hierin de knoflook en aubergine 2-3 minuten. Schep de quinoa erdoor en breng op smaak met zout en peper.
- 3 Klop de eieren los met 3 eetlepels water of melk, de basilicum en Parmezaanse kaas. Schenk het eimengsel over de aubergine en quinoa in de koekenpan en bak 5-6 minuten op middelhoge stand.
- 4 Leg een deksel of bord op de pan en keer de frittata om. Bak nog 3-4 minuten. Lekker met een tomatensalade.
bereidingstip
Combineer aubergine in dit recept eens met courgette.. Voeg in plaats van basilicum 1 eetlepel gehakte salie toe.. Let op: de kaas in dit recept kan dierlijk stremsel bevatten. Wil je het recept strikt vegetarisch maken? Gebruik dan een kaas met vegetarisch stremsel, deze is herkenbaar aan een vegetarisch logo.